OVO JE PREMINULA PORODILJA IZ NIŠA: Aleksandra i Saša su bili srećni, a onda se tuga nadvila (FOTO)
PORODILjA Aleksandra P. (27) iz doljevačkog sela Orljane, preminula je jutros posle višednevne borbe lekara za njen život.

Foto: Novosti
SUPRUG preminule porodilje Aleksandre P. (27) rekao je za Novosti da mu je jako teško nakon saznanja da mu je samo dan nakon deteta preminula žena.
- Nisam dobro. Očajan sam. Šta će meni život sada. Meni nema pomoći - kaže Saša Z. za NOvosti.
Podsetimo, jutros u 8:55 pored višenedeljne borbe, trudnice Aleksandre P. (27) iz Doljevca izgubila je bitku za život.
Ona se KC Niš lečila pod sumnjom na infekciju kovid 19, a njeno stanje se značajno pogoršalo zbog čega je priključena na mehaničku ventilaciju.
Od tada su ona i njena beba bile pod 24-časvonim nadzorom lekara, ginekologa, anesteziologa i pulmogloga. Plod je bio vitalan, ali zbog pogorštanja vitalnog stanja konzilijum je doneo odluku da se žena porodi carskim rezom u 31. nedelji trudnoće. Na žalost, došlo je do srčanog zastoja i beba je nakon sat vremena preminula.

Foto: Novosti
Preporučujemo

BEOGRAD JE NAJVEĆI RIZIK Dr Kon: Smrt porodilje i njenog deteta pogađa i opominje
21. 07. 2020. u 14:25

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (2)