OVO SMO ČEKALI OD 24. JUNA! DANAS BEZ PREMINULIH OD KORONE U SRBIJI! JOŠ 125 ZARAŽENIH
U REPUBLICI Srbiji do 15 časova 27. avgusta 2020. godine registrovano je ukupno 31.099 potvrđenih slučajeva kovid 19.

Foto: Depositphotos
Od poslednjeg izveštaja testirani su uzorci 8.836 osoba od kojih je 125 pozitivno. U poslednja 24 sata nije bilo smrtnih slučajeva. Poslednji put dan bez smrtnih slučajeva imali smo 24. juna.
Do 15 časova u Republici Srbiji na korona virus testirane su ukupno 904.443 osobe koje su ispunjavale kriterijume definicije slučaja.
Na respiratorima je trenutno 36 pacijenata.
Ukupan broj preminulih je 707.
Preporučujemo

DODATNE MERE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Evo šta očekuje građane po povratku iz inostranstva
27. 08. 2020. u 13:23

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (3)