Politika
PETKOVIĆ POVODOM HAPŠENJA NA GAZIMESTANU: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela
28. 06. 2026. u 21:03
PROPAST BLOKADERA: Ima ih samo 3649 u Kraljevu, sa sve njihovim liderom Đokićem
28. 06. 2026. u 20:10
Tenis
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
27. 06. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Fudbal
uživoPRENOS, JUŽNA AFRIKA-KANADA! Istorijski meč u Inglvudu! Bitka za osminu finala!
28. 06. 2026. u 22:33
SVE GORE OD GOREG! Duga pauza zbog teške povrede! Završio je sa Svetskim prvenstvom!
28. 06. 2026. u 19:30
Gavrilo Princip
30.09.2020. 10:16
U danasnjem svetu interneta i dostupnosti informacija, pitanje je da li su turisticke agencije, kao posrednici koji prodaju informacije, uopste i potrebne.
Nebojša
30.09.2020. 10:45
Resenje je logicno da daju garancije osiguravajucoj kuci za onoliko para za koliko prave organizovanje putovanja i odmora. Kada izveste da su platili sve obeveze za ta putovanja mogu organizovati nova. Tako se ne moze dogoditi da organizuju vise putovanja nego sto im pokriva polisa osiguranja. To se lako softverski desava slanjem SWIFT prema inostranim ili pak placenih racuna prema domacim hotelima i prevoznicima. Veoma jednostavno.
Vučicu
30.09.2020. 13:29
I ko će sad da nam vrati 4000€ za letovanje?
Nebitno
30.09.2020. 13:44
ionako gazde i zaposleni imaju prilike, da se zaposle u trenutno traženijim sektorima privrede i poslovima tipa trgovci, magacioneri,kuriri, radnici u proizvodnji...kojih su puni oglasi (pod itim uslovima, pod kojima rade desetine hiljada građana ove zemlje) jer je davno umro socijalizam i komunizam, protiv kojeg su veselo glasali (da bi "u kapitalizmu svako bio plaćen, onoliko koliko je sposoban i vredan"), u kojem će "kad bude zarade uredno trpati u svoje džepove, a kad bude gubitaka svi ćemo ih zajedno pokrivati", pa je logično da ono što ne može i nema svrhe da radi, da se zatvara, umesto da svi skupa plaćamo tuđe poslovne promašaje i krize, kako su ih inače navikli do sada.
Lavli maja
30.09.2020. 15:20
Meni bolje da ne radim ionako samo gubitci. Nesumljam da ce se mnogo sloze samnom. Samo djems bond moze me spasi
dule
30.09.2020. 16:18
U srbiji ,za zadnjih 20 godina uzeli su srbskom narodu milijarde eura ,a tek za turisticka putovanja i sad ucenjuju turisticke agencije...a tek od registracije vozila...ko je proverijo osiguravajuce kuce dali su oni imali toliki novac za sva ta osiguranja...ovo odgovara agencijama koji su vlasnici turci,grci,rusi ...hoce da uniste srbske turisticke agencije ...