VLADIKA ATANASIJE RAKITA ZARAŽEN KORONOM: Oglasio se iz bolnice, oporavak se odvija dobro

EPISKOP mileševski Atanasije (Rakita) nalazi se na bolničkom lečenju u Beogradu nakon što je utvrđeno da je kovid pozitivan, a kako je rekao oporavak se dobro odvija.

ВЛАДИКА АТАНАСИЈЕ РАКИТА ЗАРАЖЕН КОРОНОМ: Огласио се из болнице, опоравак се одвија добро

Foto: Tanjug/Rade Prelić

- Posvećen molitvi, sve medicinsko osoblje ispoljava hrišćanske visine i dubine čovekoljublja, oporavak se dobro odvija - napisao je vladika.

Od virusa korona leče se i patrijarh Irinej, kao i episkop budimljansko-nikšićki Joanikije.

(Sputnjik)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest