ŠEŠELJ OGOLIO PICULIĆE: Kandidati blokaderskog pokreta su iz antisrpskog miljea
22. 06. 2026. u 23:20
22. 06. 2026. u 23:20
22. 06. 2026. u 22:47
22. 06. 2026. u 17:08
23. 06. 2026. u 02:48 >> 02:53
22. 06. 2026. u 21:23
Nebojša
27.11.2020. 17:39
Kakve crne mere i skracivanje radnog vremena. Crni petak, da li gledate.Pa gde je sada inspekcija i komunalna policija da naplati kazne svima pocev od trznih centara kao zakupodavaca, zakupaca lokala a onda i gradjan koji ne drze odstojanje. Najveca glupost je ogranicenje radnog vremena. Klubove treba zatvoriti na 6 meseci jer oni su problem. Sve ostalo treba da radi normalno uz pridrzavanje mera. A ulazak u Srbiju ne bi smeo da bude bez testiranja. Znaci SAMO 2 MERE. Zabrana rada klubova 24h 6 meseci. Zabrana ulaska u Srbiju bez testiranja. Drakonske kazne za sve danas koji su organizovali CRNI PETAK, trzne centre zakupce i sve posetioce koji ne drze odstojanje i nemaju masku i oreko nosa, pa ce se uvesti u red, a ne da trzni centrikace obavestenje da je do 15000 ili 10000 ljudi dopusteno. To jr izigravanje svega.