DECA IZ PLANDIŠTA ZA MINJU, ANIKU I OLIVERA: U humanitarnim akcijama prikupili više od 100.000 dinara
DECA iz Plandišta su zajedno sa svojim roditeljima organizovala humanitarnu akciju, u kojoj su prikupili više od 100.000 dinara za lečenje male Minje, Anike i Olivera.

Foto: Opština Plandište
Minulog vikenda su organizovali donatorski bazar, na kom su prikupili 24.000 dinara. Taj novac su odmah uplatili na namenske račune ovo troje mališana, koji boluju od retkih bolesti, a za čije lečenje je neophodno što pre prikupiti velika sredstva, jer su rokovi vrlo kratki.
Uporedo su putem društvenih mreža pozivali prijatelje i ljude dobre volje da im pomognu. Zahvaljujući tom angažmanu, uspeli su da skupe još 310 evra i 46.050 dinara, koje su, takođe, u jednakom iznosu uplatili na namenske račune.

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)