MOĆNO! Vučić podelio snimak novog autoputa - pogledajte kako izgleda
25. 06. 2026. u 17:36
25. 06. 2026. u 17:36
25. 06. 2026. u 14:58
25. 06. 2026. u 17:01
Katarina
25.12.2020. 15:52
Ja slusam sta krizni stab prica i stalno apeluju kako treba da se pridrzavamo mera opreza.Imam u svom okruzenju koji mi se podsmevaju sto postujem mere.Ali ko nije doziveo da cuje da mu je noko drag preminuo,taj ne moze ni da razume.Izlazim sa maskom,drzim distancu i obavezno odrzavam higijenu,tako sto perem ruke,a i masku kad udjem u kucu antibakteriskim sapunom sano nano.Isto tako sa njim operem i lice.