VUČEVIĆ POBEDIO KORONA VIRUS: Vraćam se poslu, naš veliki grad zahteva stalnu predanost (FOTO)

SREĆAN sam što sam pobedio korona virus i mogu da se vratim obavezama, rekao je danas gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević.

ВУЧЕВИЋ ПОБЕДИО КОРОНА ВИРУС: Враћам се послу, наш велики град захтева сталну преданост (ФОТО)

Foto N. Karlić

- Mogu da se posvetim svom poslu - otklanjanju problema i poboljšanju života svih Novosađana, jer naš veliki grad zahteva stalnu predanost. Hvala doktorima koji su mi pomogli da se izborim sa virusom i svima vama, dragi sugrađani, koji ste mi slali tople reči podrške. Nastavljamo sa radom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

UŽASNA VEST SA FRONTA: Terorističke metode Ukrajine se nastavljaju