VEĆI BROJ OTPUSTA OD PRIJEMA - Dr Bogdanović: U Areni trenutno 413 težih pacijenata
U PRIVREMENOJ kovid bolnici u Areni lečilo se 2.080 pacijenata, a trenutno ih je na lečenju 413.
Foto P. Milošević
Svih 350 mesta na kiseoniku su popunjena, rekao je za RTS upravnik te privremene kovid bolnice doktor Predrag Bogdanović.
Statistički podaci pokazuju da je veći broj otpusta od prijema, ali nema mesta opuštanju.
Pacijenti koji su ostali su sa težom kliničkom slikom i neretko na lečenju ostaju mesec dana, rekao je Bogdanović.
BOSANSKIM "SPECIJALCIMA" SE SMEJE CEO SVET: Izbačeni sa takmičenja, a krivi im Srbi i Dodik (FOTO/VIDEO)
SNIMAK specijalaca iz Federacije BiH na takmičenju SWAT Challenge u Ujedinjenim Arapskim Emiratima postao je potpuni hit na društvenim mrežama.
12. 02. 2026. u 14:42
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)