POČELA SEDNICA KRIZNOG ŠTABA: Danas će biti poznato koje mere će biti uvedene za Novu godinu
SEDNICA Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa, na kojoj se razmatraju mere za Novu godinu, počela je oko 15 sati.
Foto: Tanjug
Sednici prisustvuje premijerka Ana Brnabić.
Član Kriznog štaba i epidemiolog Predrag Kon rekao je u nedelju da, kada je reč o praznicima, ne bi smele da budu organizovane proslave, a da će se na Kriznom štabu raspravljati o detaljima vezanim za radno vreme objekata.
Direktor Klinike za anesteziju KC Niš Radmilo Janković rekao je ranije danas da nema prostora za popuštanje mera i da ne veruje da će biti dozvoljeno da se organizuje doček Nove godine po restoranima, kafićima, jer bi, dodao je, bilo rizično bilo kakvo ohrabrivanje ljudi da dolaze u blizak kontakt.
Preporučujemo
DA LI JE NOVI SOJ KORONE STIGAO U SRBIJU? Evo šta o tome kažu u Kriznom štabu
25. 12. 2020. u 16:07
HOĆE LI SE OPUSTITI MERE PRED PRAZNIKE? Doktorka Kisić Tepavčević dala objašnjenje
24. 12. 2020. u 20:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)