PETKOVIĆ SUTRA NA KOSOVU: Direktor Kancelarije za KiM obilazi područja i domaćinstva koja su pretpela štetu u poplavama
13. 01. 2021. u 23:19
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković obići će sutra, 14. janura poplavljena područja i domaćinstva koja su pretpela štetu u poplavama, na Kosovu i Metohiji.
Povezane vesti
DA OPSTANEMO NA KOSMETU: Petar Petković, direktor Kancelarije za KiM, jutros bio položajnik porodici Rašić iz Dobrotina kod Gračanice
Sa badnjakom u ruci i lepim željama, direktor Kancelarije za Kosovoi Metohiju Petar Petković bio je jutros položajnik porodici Dejana Rašića iz Dobrotina, sela u opštini Gračanica.
07. 01. 2021. u 10:39
SRBI NA KIM DOBILI NOVI KROV NAD GLAVOM: Petar Petković podelio ključeve 36 stanova u Kosovskoj Mitrovici
NEMA lepšeg poklona za državu Srbiju nego kao kada smo videli osmehe na licima ovih divnih ljudi kojima smo na Badnji dan uoči Božića uručili ključeve stanova, a upravo je Kancelarija za Kosovo i Metohiju uručila ključeve od 36 od 96 stanova koliko ih je ukupno sagradila u 2020 godini.
06. 01. 2021. u 13:38
PETAR PETKOVIĆ ČESTITAO PRAZNIK: Srećno Badnje jutro i Badnji dan sa Kosova i Metohije!
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković čestitao je građanima Badnji dan i podelio fotografiju sa badnjakom.
06. 01. 2021. u 09:05
Najnovije iz rubrike
ODRŽAN JOŠ JEDAN SPEKTAKL ZA MALIŠANE: "DAN OTVORENIH VRATA" U "GRADSKOJ ČISTOĆI": Klinci i klinceze uživali u druženju, učenju i vožnji
JAVNO komunalno preduzeće „Gradska čistoća” Beograd u subotu još jednom je organizovalo spektakl za najmlađe Beograđane i otvorilo svoje kapije za sve one koji su želeli da se upoznaju sa zaposlenima, načinom rada komunalaca Beograda, ali i da se provozaju svojim omiljenim vozilima koja svakodnevno viđaju i kojima se oduševljavaju na beogradskim ulicama.
01. 06. 2026. u 10:35
(MAPA) VIŠEĆELIJSKA OLUJA KREĆE KA SRBIJI Izdato hitno upozorenje: Očekuju se velike količine kiše i olujni udari sa grmljavinom
SRBIJU će danas, kada zvanično počinje klimatološko leto, pogoditi jako nevreme, te će nas umesto sunca i lepog vremena, dočekati pljuskovi sa grmljavinom, udari olujnog vetra, a ponegde i grad, zbog čega je Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ) izdao upozorenje. Za konkretne lokacije izdavaće se hitna upozorenja jedan do dva časa unapred. Prema podacima meteorološkog sajta "Hailz Srbija" Srbiju će pogoditi višećelijska oluja, dok će duž ove linije do uveče pasti iznad 50 l/m² kiše.
01. 06. 2026. u 09:23
MINISTARKA PAVKOV U UZBEKISTANU ODRŽALA VAŽNE SASTANKE "Uskoro i prvi nacrt Memoranduma o saradnji u oblasti zaštite životne sredine
MINISTARKA zaštite životne sredine Sara Pavkov vimala je veoma konstruktivan sastanak i razmenu informacija i iskustava sa Farukom Satarovim, direktorom Nacionalnog centra za klimatske promene Uzbekistana i rektorom na Centralnoazijskom zelenom univerzitetu Bahtiorom Pulatovim.
01. 06. 2026. u 08:46
POČINJU POJAČANE KONTROLE: MUP objavio sve detalje, evo ko će biti "na meti"
OD danas do 7. juna 2026. godine, u 34 evropske države članice Evropske mreže saobraćajnih policija (ROADPOL) biće sprovedena akcija pojačane kontrole saobraćaja usmerena na otkrivanje i sankcionisanje prekršaja koje čine vozači dvotočkaša - motocikala i mopeda, bicikala i lakih električnih vozila.
01. 06. 2026. u 08:45
VREDELO JE SVAKOG SATA ČEKANJA: Nećete verovati koliko se vernika do sada poklonilo Čudesnom pojasu presvete Bogorodice
OD Spasovdana do prvog juna Čudesnom pojasu presvete Bogorodice u Hramu Svetog Save se poklonilo 478.000 vernika, saopštila je Srpska pravoslavna crkva (SPC), dodajući da Uprava Hrama o tome vodi tačnu evidenciju.
01. 06. 2026. u 08:03
Komentari (0)