KOD PRELJINE SE ČEKA DVA SATA! Ogromne gužve na "Milošu Velikom", svi pohrlili na zimovanje (FOTO)

Новости онлине

13. 02. 2021. u 16:20

USLED produženog vikenda i državnog praznika mnogi turisti pohrlili su ka skijalištima zapadne Srbije.

КОД ПРЕЉИНЕ СЕ ЧЕКА ДВА САТА! Огромне гужве на Милошу Великом, сви похрлили на зимовање (ФОТО)

Foto: Tanjug/Jaroslav Pap

To je već od juče u popodnevnim časovima uslovilo velike gužve i kolone vozila na auto-putu "Miloš Veliki", iz smera Beograda ka Čačku, na naplatnoj rampi u Preljini, što možete videti i na fotografijama.

Na ovom putnom pravcu intenzitet saobraćaj se odvija usporeno, pa su na naplatnoj rampi zadržavanja oko 120 minuta, saopštilo je JP "Putevi Srbije".

Kolona vozila primetna je i u pravcu od naplatne rampe ka obilaznici oko Čačka.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (3)

KAMERA KOJA I DALJE DIKTIRA PRAVILA IGRE – Huawei Pura 80 Pro