SRBIN SA NOVOG ZELANDA ZA "NOVOSTI": "Nisam ni bio svestan šta se dogodilo - spavao sam u trenutku potresa!"

Новости онлајн

04. 03. 2021. u 22:48

NAKON tri razorna zemljotresa koja su danas pogodila Novi Zeland, razgovarali smo sa Srbinom Jovanom Bajićem koji živi u Velingtonu.

СРБИН СА НОВОГ ЗЕЛАНДА ЗА НОВОСТИ: Нисам ни био свестан шта се догодило - спавао сам у тренутку потреса!

Foto: Privatna arviha

Kako Jovan kaže za "Novosti", najpre i nije bio svestan šta se dogodilo, jer je u trenutku zemljotresa spavao.

- Zvala me je prijateljica iz Srbije od koje sam saznao šta se dešava, da vidi da li sam dobro. Video sam na vestima. U gradu u kom živim je sve mirno, svi su sada na poslu. Bilo je izdato upozorenje za cunami, međutim za istočni deo. Sve je kako treba sada. Sve funkcioniše. Kolega sa kojim radim mi je ispričao da je on osetio zemljotres, kao i njegova porodica - kaže Jovan za "Novosti" i zaključuje da nema razloga za brigu.

Podsetimo, Novi Zeland su danas pogodila tri razorna zemljotesa. Najjači je bio poslednji potres, nakon koga je usledilo i upozorenje na cunami i naredba za evakuaciju stanovništva.

Stanovnici nekih američkih ostrva već su krenuli u evakuaciju, a najviše se povlače ka brdima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

JEDINI EGO KOJI SE NE OSTAVLJA PO STRANI: 100 odsto prirodni sastojci, 10 milijardi probiotskih bakterija i podrška zdravlju svakog dana