UGOSTITELJI BLOKIRALI CENTAR BEOGRADA: Protestuju zbog novih mera (FOTO)
VIŠE desetina ugostitelja i vlasnika restorana i kafića okupilo se večeras ispred Skupštine Srbije u znak protesta zbog novih mera Kriznog štaba.

Foto: N. Skenderija
Kako je od večeras najavljeno zatvaranje svih ugostiteljskih objekta, kafića, restorana, barova, tržnih centara, ali i ustanova kulture, kozmetičkih i frizerskih salona, teretana, balona za sport, beogradski ugostitelji organizovali su se "u hodu", preko društvenih mreža, i izašli na ulice.
Okupljeni su blokirali ulicu ispred skupštine na Trgu Nikole Pašića.
Podsetimo, Krizni štab za zaštitu zdravlja stanovništva od zarazne bolesti kovid-19, predložio je danas nove mere za suzbijanje epidemije, koje će važiti od sutra, 17. marta do nedelje, 21. marta.
Takoreći, tokom narednih dana na snazi će biti epidemiološke mere kao i prethodnog vikenda.
Preporučujemo

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (7)