BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
23. 06. 2026. u 16:41
22. 06. 2026. u 22:47
23. 06. 2026. u 16:05
23. 06. 2026. u 10:49
beja
21.03.2021. 20:26
a zbog cega niste naglasili do kada nece raditi ugostiteljski objekti i trzni centri ,da ne bih bili u neizvesnosti,bolja je istina pa makar losa bila nego neizvesnost.
Cale
21.03.2021. 22:07
Sledeće mere, sve se otvara u ulaz dozvoljen samo onima koji imaju sertifikat o vakcinaciji, oni koji nemaju da se vakcinišu. Tačka.
Chika Poshtar
21.03.2021. 22:51
Ove nove mere su razumljive i logične.