SVE OČI UPRTE U BEOGRAD, ČEKA SE 27. JUN: Vidovdanski vikend koji će sve promeniti
24. 06. 2026. u 14:41
24. 06. 2026. u 14:41
24. 06. 2026. u 14:38
24. 06. 2026. u 14:19
23. 06. 2026. u 18:21
24. 06. 2026. u 11:33
24. 06. 2026. u 09:38
Miroslav
28.03.2021. 10:34
Supruga i ja mesec i po dana čekamo na vakcinaciju, svastika moja dva meseca, a privredna komora vakciniše albanske stjuardese. Nemam ništa protiv, ali zar naši građani nisu prioritet.
deda
28.03.2021. 14:42
Lepo, ljudski...
buki
28.03.2021. 23:54
Znači, primile su vakcinu u Srbiji zato što im je to bila JEDINA prilika da se vakcinišu. Pa baš lepo, nadam se i poučno za nas.
Dragan
31.03.2021. 14:53
Lepo! Sad ja da pitam Vladu?Prijavio sam nepokretnu majku za vakcinu 03.02.2021.Kao prijoritetnu grupu.Zivimo ja i supruga sa njom i vakcinisani smo odmah jer radimo u rezimu Covida .Do dana danasnjeg nista bruka i sramota!31.03.2021!