BANJA SELTERS ULAZI U KOVID SISTEM: Najkasnije u petak će primati zaražene pacijente

BANjA Selters se priprema da uđe u Kovid sistem - izjavio je danas dr Goran Stevanović, načelnik infektivne klinike.

БАЊА СЕЛТЕРС УЛАЗИ У КОВИД СИСТЕМ: Најкасније у петак ће примати заражене пацијенте

Foto: V.Danilov

- Najkasnije u petak će ova ustanova primati pacijente zaražene koronom - istakao je Stevanović.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu