MARIJA Milošević, ćerka bivšeg predsednika Srbije i SRJ Slobodana Miloševića, nekoliko dana nakon njegovog hapšenja, odlučila je da progovori o sebi, o svom ocu i svemu što je tih poslednjih meseci ostavilo trajan pečat na nju i celu njenu porodicu.
PRIZNATI svetski pisac, naučnik, klinički profesor, vizionar i pionir integrativne medicine i ličnog razvoja, Dipak Čopra (Deepak Chopra), dolazi u Beograd kako bi podelio svoju mudrost i inspiraciju sa ljudima iz našeg regiona. Dr Čopra autor je 95 knjiga, prevedenih na 43 jezika i prodatih u preko 20 miliona primeraka.
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod izdao je najnovij eupozorenje i večeras u Vojvodini, a tokom noći i u ostalim krajevima najavio prolazno naoblačenje sa severa koje će ponegde usloviti kratkotrajne slabe padavinama - kišu i sneg.
Komentari (0)