OPELOM na Novom groblju u Nišu obeležena je prva godišnjica smrti dr Miodraga Lazića iz Niša, poznatog srpskog hirurga koji je preminuo u 65. godini od virusa korona.
Povezane vesti

KLINIČKE SLIKE PACIJENATA SU SVE TEŽE: Direktor kovid bolnice Arena otkriva kavo je trenutno stanje
GLAVNI koordinator Kovid bolnice Arena Predrag Bogdanović izjavio je danas da se broj pacijenata smanjuje, ali da su njihove kliničke slike teže nego što su bile u piku epidemije prošlog leta.
10. 04. 2021. u 10:03

VITAMINI SU KLJUČNI U PREVENCIJI I BORBI PROTIV KORONE: Dr Škodrić objasnila- evo koji doprinose izlečenju, a koji smanjenju smrtnosti
DIREKTORKA Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje (RFZO) Sanja Radojević Škodrić izjavila je danas da su trenutno sve apoteke snadbevene potrebnim količinama vitamina, kao i da RFZO redovno snadbeva sve zdravstvene ustanove od početka pandemije.
09. 04. 2021. u 23:32

PRIMILI STE RAZLIČITE VAKCINE PROTIV KORONE: Poznati virusolog rešava dilemu da li bi trebalo da brinete
SVI koji su greškom primili po jednu dozu različitih vakcina ne treba da brinu za svoje zdravlje, neće imati teže komplikacije, samo će povećati imunitet na koronu.
09. 04. 2021. u 20:20

"BEZ POTVRDE O VAKCINACIJI NEĆE MOĆI DA SE PUTUJE": Doktor Janković - U Srbiji nije bilo ozbiljnih reakcija na cepivo!
BEZ potvrde o primljenoj vakcini protiv kovida 19 neće moći da se putuje, kaže dr Radmilo Janković.
09. 04. 2021. u 18:51

HOĆEMO LI U JULU IĆI NA MORE? Evo šta kaže doktor Tiodorović - ove uslove moramo da ispunimo!
VEĆ u julu bismo mogli u Grčku na more, što da ne. Ali, uslov je vakcinacija i poštovanje mera. Neophodno je da se u narednom periodu pridržavamo njih, vakcinišemo u što većem obimu i postignemo nivo kolektivnog imuniteta 60, do 70 odsto, kazao je prof. dr Tidorović za TV Prva.
09. 04. 2021. u 16:11
Najnovije iz rubrike

TRI NAČINA DA OSTVARITE POPUST! Evo kako struju da platite neuporedivo manje nego do sada
ELEKTRODISTRIBUCIJA Srbije saopštila je da građani imaju čak tri načina putem kojih mogu da ostvare značajne popuste na računu za struju.
01. 10. 2025. u 21:08

IZ LETA DIREKTNO U ZIMU! Evo kakvo nas vreme čeka u narednom periodu
VREMENSKA prognoza za naredne dane, u kojim smo se nadali Miholjskom letu, predviđa nešto potpuno suprotno od toplih, jesenjih dana: niske temperature, veliku količinu kiše, pa čak i sneg.
01. 10. 2025. u 20:17

KAKO JE PAVKOVIĆ '99 ZBUNIO NATO: Strategija zbog koje su ga vojnici visoko cenili
GENERALU Nebojši Pavkoviću vojnici su ukazali izuzetno poverenje.
01. 10. 2025. u 20:11

BEOGRAD ĆE POGODITI PLJUSAK! Večeras obavezno ponesite kišobrane, a evo u kojim krajevima će pasti i sneg
U NASTAVKU popodneva vreme će u Srbiji biti umereno do potpuno oblačno, najavljuje RHMZ.
01. 10. 2025. u 17:28
Goran
10.04.2021. 18:52
Pocivaj u miru ljudska velicino,patrioto,i voli te Republika Srpska.
Goran
11.04.2021. 05:56
Počivaj u miru Božjem, ti dobri čovječe !!!
Dr
15.04.2021. 00:03
Pocivajte u miru, predivno bice !