OGROMNA VEST ZA SRBIJU: Predsednik objavio - Krećemo u proizvodnju četvorovalentne vakcine!
17. 04. 2021. u 22:01
PREDSEDNIK je večeras u Emisiji "Fokus" na B92 televiziji otkrio veoma važne vesti za Srbiju.
Veliki uspeh i iskorak za ponovni napredak Torlak i Srbiju.
To je ono što sam zamišljao pre 5god.To na balkanu nedostaje.
Predivno! Samo napred srpska nauko.
Divno! Samo jos kad bi nam objasnili sta to znaci bilo bi jos bolje!
Odlicne vesti, proizvodnja vakcina u nasoj zemlji je veliki uspeh i pokazatelj koliko je Srbija napredovala.
Srbija svakim danom sve vise napreduje, a dokaz tome je i pocetak proivodnje cetvorovalentne vakcine u institutu Torlak, kao i samo ulaganje u isti. Ovim ce nasa zemlja dokazati svoje mesto lidera u regionu, ali i postati lider u evropi.
Osim sto je proizvodnja vakcine veliki znacaj za zdravlje naseg gradjana, jer cemo samom proizvodnjom uspeti da ubrzamo proces dobijanja kolektivnog imuniteta, bice i odlicna investicija u strateski proizvod koji ce biti trazen u svim zemljama, pa samim tim doneti veliki uspeh Srbije kako na ekonomskom tako i na politickom planu.
Ulaganjem u vakcine ulaze se pre svega u zdravlje ali i u ekonomski profit koji ce nasa zemlja ostvariti samom proizvodnjom vakcine.
Vazno i značajno za Srbiju ,dokaz jacine i ekonomski stabilne zemlje koja ima novac da ogromna sredstva ulozi u podizanje i napredak "Torlaka".
Ovo je izuzetno znacajna ,vazna,vest za regionu i sire.
Proizvodnjom četvorovalentne vakcine protiv sezonskog gripa Srbija se svrstava u izuzetno jake i mocne zemlje sveta,ovo je vise nego vazno i znacajno za narod ,zemlju ,buducnost zemlje.
Proizvodnjom cetvorovalentnih vakcina Torlak ce opet zasijati u punom sjaju. Samo jos dva instituta u Evropi imaju proizvodnju tih vakcina.
O ovome nismo mogli ni da sanjamo! Ponosni smo i zahvalni na svemu što naša država čini za nas.
Povezane vesti

VUČIĆ POSLAO MOĆNU PORUKU: Predsednik objavio snimak sa vežbe "Odgovor2021" - Spremni smo da zaštitimo našu Srbiju!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je video snimak sa Združene taktičke vežbe sa bojevim gađanjem "Odgovor2021" koja je danas održana.
17. 04. 2021. u 17:57

STEFANOVIĆ ČESTITAO PRIPADNICIMA VOJSKE SRBIJE: Pokazali su izuzetan nivo profesionalnosti i obučenosti
POSLE uspešno završene Združeno taktičke vežbe „Odgovor 2021“, potpredsednik Vlade i ministar odbrane dr Nebojša Stefanović čestitao je pripadnicima Vojske Srbije koji su danas pokazali izuzetan nivo profesionalnosti i obučenosti.
17. 04. 2021. u 17:20

VUČIĆ SE OPROSTIO OD BAKA NADE: Predsednik objavio fotografiju koja je nastala tokom njihovog susreta (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od Nadežde Pavlović Nade, najstarije žene u Srbiji koja je prošle noći preminula u 109-oj godini.
17. 04. 2021. u 15:34

BUKVALNO RUŠI BRDO KAD GAĐA: Vučić ponosan nakon velike zajedničke vežbe vojske i policije, posebno impresioniran ubicom projektila (FOTO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić istakao je da je ponosan na sve što je danas video na poligonima "Orešac" i "Pasuljanske livade" tokom vežbe "Odgovor 2021" i poručio da će se nastaviti ulaganja u srpsku armiju.
17. 04. 2021. u 14:44
Najnovije iz rubrike

LETO SE VRATILO, EVO ŠTA NAS ČEKA ZA 7 DANA: Vremenska prognoza za petak, 5. septembar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
05. 09. 2025. u 01:00

VANREDNA SITUACIJA U DEVET MESNIH ZAJEDNICA: Olujno vreme napravilo haos u ovom delu Srbije
UVOĐENjE vanredne situacije na delu teritorije opštine Priboj, u devet mesnih zajednica – Krajčinovići, Kratovo, Kalafati, Mažići, Banja, Strmac, Bučje, Zabrnjica i Novi Priboj
04. 09. 2025. u 17:47

VAŽNO OBAVEŠTENJE IZ PIO FONDA: Penzioneri moraju da čuvaju ovaj dokument
IAKO već skoro 10 godina nema obaveze bilo kakvog upisa podataka o stažu u radnu knjižicu, ona nije za bacanje.
04. 09. 2025. u 17:28

SPREMITE SE ZA NOVI TALAS EKSTREMNIH TEMPERATURA: Evo kakvo nas vreme očekuje u narednih deset dana
DANAŠNjI dan protiče u znaku smene sunca i oblaka, ali i toplog i sparnog vremena. Temperature ovog poslepodneva dostižu 30 stepeni, a najtoplije je u Negotinu sa 33°C.
04. 09. 2025. u 17:19

USVOJEN PREDLOG ZA DOPUNU ZAKONA O IZVRŠENJU: Evo šta treba da znate
VLADA Srbije usvojila je danas Predlog zakona o dopunama Zakona o izvršenju i obezbeđenju prema kojem predmet izvršenja ne može biti nekretnina do 60 kvadratnih metara koja dužniku služi kao stambeni prostor u poslednjih pet godina.
04. 09. 2025. u 17:18
Komentari (14)