LUBENICE NAJPRODAVANIJE NA KVANTAŠU: Promet robe uvećan za 34 odsto
TOKOM protekle nedelje na Veletržnici zabeležen je porast prometa robe za 34 odsto u odnosu na prethodni period, a lubenice su i dalje na prvom mestu po obimu trgovanja.

Foto Z.R.
Zatim slede luk, šargarepa, jabuka i grožđe. Kako počinje sezona spremanja zimnice, tako raste potražnja za raznim vrstama povrća.
Zabeležen je duplo veći promet paprike, plavog patlidžana i kupusa, dok je porastao i promet paradajza. Na Veletržnicu paprika stiže iz Leskovca, Kruševca i Ruskog Krstura, dok je plavi patlidžan iz Leskovca i Uba.
BONUS VIDEO:
IDEJA ZA LETNjI IZLET: Kako da otputujete 150 godina u prošlost? Odgovor je u Struganiku

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)