POSLODAVCI, koji žele preko projekta "Moja prva plata" da pojačaju kompaniju, mogu da se prijave do 20. septembra, i to oglašavajući konkretne radne pozicije, a za ponuđene pozicije u firmama mladi će se opredeljivati od 1. do 31. oktobra ove godine.
Povezane vesti
SINIŠA MALI: Podigli smo Srbiju i nastavljamo borbu za bolji život građana
MINISTAR finansija Siniša Mali napisao je autorski tekst za dnevni list "Blic".
16. 09. 2021. u 09:54
Najnovije iz rubrike
MALI SAOPŠTIO VAŽNE BROJKE: Javni dug Srbije je 43,7% BDP, dobra fiskalna politika glavni alat u kriznim vremenima
PRVI potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas na 21. Svetskom kongresu ekonomista u Beogradu da javni dug Srbije iznosi oko 43,7 odsto BDP-a dok je prosek u evrozoni 88,89 odsto i poručio da je dobra fiskalna politika glavni alat za postizanje stabilnosti u kriznim vremenima.
24. 06. 2026. u 13:22
EVO KO IMA PRAVO NA NAJMANJE 20.000 DINARA: Prijave traju do 15. jula, ovo su sve informacije
MINISTARSTVO poljoprivrede započelo je administrativnu obradu zahteva podnetih na Javnom pozivu za ostvarivanje prava na podsticaje u stočarstvu po košnici pčela za 2026. godinu i na osnovu obrađenih zahteva koji su podneti u prvih sedam dana doneto je više od 12.000 rešenja za podsticaje, saopštilo je danas ministarstvo.
24. 06. 2026. u 09:34
PAZITE NA JADRANU: Ove greške vozače iz Srbije mogu koštati i preko 2.000 evra
VELIKI broj građana Srbije i ove godine do hrvatskog primorja putuje sopstvenim automobilom. Međutim, nepoštovanje saobraćajnih propisa može skupo da košta i pretvori letovanje u neplanirani trošak.
24. 06. 2026. u 09:27
PRVI PUT POSLE TRI MESECA: Barel nafte pao ispod 76 dolara
CENA sirove "brent" nafte prvi put je ispod 76 dolara od 2. marta, pokazali su podaci sa tržišta.
24. 06. 2026. u 07:49
SRBIJA ĆE BITI PRVA PO STOPI RASTA U EVROPI: MMF objavio najnoviji izveštaj
SRBIJA je u prvom kvartalu ove godine bila četvrta ekonomija u Evropi po stopi rasta, do kraja godine mogla bi da bude na trećem mestu.
23. 06. 2026. u 17:58
Komentari (0)