Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Fudbal
FIFA ODABRALA PORTUGALCA: Žoao Pinjeiro sudiće meč Južna Afrika - Kanada na Mundijalu
26. 06. 2026. u 13:38
ČUVENI TRENER BAŠ CENI SRBINA: Italijanski velikan želi Milinković-Savića
26. 06. 2026. u 10:18
Ana
27.03.2022. 13:00
Tek u ovim situacijama se vidi koliko je Srbija srecna sto ima Vojvodinu, zlatnu zitnicu.
nenad
28.03.2022. 07:36
Srbija je žitnica europe, i država je nabavila dovoljno robnih rezervi.
Nebojša
28.03.2022. 07:37
Ništa novo. Kvalitetan hleb je u svetu oduvek bio skup (po našim pojmovima).
Peđa
28.03.2022. 08:33
Srbija je na vreme brinula o svojim zalihama.
stevo
28.03.2022. 09:28
Nadamo se da kriza u svetu se nece odraziti na nasu zemlju
sasa
28.03.2022. 09:29
Svega ce biti dovoljno,svih namirnica,rafovi nece biti prazni....
rade
28.03.2022. 09:31
Drzava ce kroz odgovornu politiku nastojati da prodjemo sa minimalnim posledicama ove krize
Pekar
28.03.2022. 10:03
Nažalost, kod nas je hleb nenormalno jeftin. Ne možemo da platimo radnike u pekari sa ovom cenom hleba. Opet se kupuje socijalni mir. Nek hleb bude kao u Makedoniji, Bosni, pa da najzad zaradimo za pristojnu platu. Gorivo 200dinara, a hleb 30din na polici. Sramota. Neko mora da potroši energije, goriva rada da bi se gađali hlebom od 30 dinara. Sramota, još jedanput.