ROSNJEFT DOJČLAND JE ISPOŠTOVAO SVE NEMAČKE ZAHTEVE: Pregovarali smo i o novim isporukama
ROSNjEFT Dojčland (Rosneft Deutschland) je ispunio sve obaveze za snabdevanje naftnim derivatima, razgovarano je o novi isporukama za energetsku bezbednost regiona Nemačke i Poljske, saopštio je Rosnjeft.

Foto: Profimedia
Ranije u petak, nemačko ministarstvo privrede saopštilo je da Nemačka prenosi Rosnjeftove podružnice Rosneft Dojčland i RN Refining & Marketing pod kontrolu Savezne mrežne agencije Nemačke.
Preporučujemo

CENA STRUJE SKAČE 60 ODSTO: Nemačku očekuje veliko poskupljenje električne energije
16. 09. 2022. u 17:32

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)