Politika
SNIMAK IZ VAZDUHA: Pogledajte kako su roboti odigrali "Moravac" (VIDEO)
27. 06. 2026. u 19:47
KAD SE SRBIJA UJEDINI: Veliki sup "Srbija jedna porodica"! Veličanstveni prizori (FOTO/VIDEO)
27. 06. 2026. u 00:19 >> 19:35
Tenis
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
Fudbal
OZBILJAN UDARAC ZA AUSTRALIJU: Dvojica igrača završila Svetsko prvenstvo
27. 06. 2026. u 17:33
Artur
10.12.2022. 18:17
Nekad davno jeli jedni druge……
Suhoj
10.12.2022. 18:47
@Artur - Preziveće do "sarme".
Suhoj
10.12.2022. 19:40
@Suhoj - Samo će ih Sarmat smiriti a Vojvoda pokopati,forever.
Mladic
10.12.2022. 19:52
Jadni kerovi nece imati hrane
Grozni
10.12.2022. 20:03
E sad mi suza krenula zbog njih.
Grozni
10.12.2022. 20:03
E sad mi suza krenula zbog njih.
Grozni
10.12.2022. 20:03
E sad mi suza krenula zbog njih.
Drago
10.12.2022. 20:07
Tako je i nama bilo zbog njihovih sankcija i kasnijeg bombardovanja, a oni to nazivali "milosrdnjim anđelom". Neka malo i oni uživaju u "milosrđu".
Ljuba
10.12.2022. 20:30
Gde je sada ta humanost prema kerovima. More jesce oni sami sebe, polako docice sve na svoje mesto. Platice ko i Amerikanci za svoja nedela.
Mama
10.12.2022. 21:50
Verovatno dosljaci u GB prvi ostaju bez prihoda pa i svega za goli zivot.Ali Albanska mafija preuzela posao sa narkoticima u Londonu! Ko ovde laze ili ko ima pare za drogu a nema za hleb? Ili lukavi britanci misle da ce izbeglice da se vrate kuci???
gz
11.12.2022. 02:03
UK je klasno drustvo, vise nego mnoge druge moderne zemlje. I sada, i pored svega, ima ih koji ne znaju sta da rade sa parama i kako jos da ih potrose, a ima jos vise onih koji se hrane u kuhinjama za siromasne i zive u teskim uslovma (ima naravno i onih sto su negde u sredini), Albanska mafija jeste prisutna, kao i neobicno veliki broj pridoslih albanaca kojii nisu mafija. Ali posto njihovoj politici odgovara ono sto albanci rade zasluzili su da im, za nagradu, dolaze i ostanu sto duze.
Ne pišite
11.12.2022. 08:56
gluposti...
Miki
11.12.2022. 09:40
Voleo bih da je tako ali se bojim da je to nasa pusta zelja.Kad bi bilo tako ja mislim da bi na ulicama bio haus a posto nema nista onda ne verujem u ovo.
Maree
11.12.2022. 12:37
Ješće oni uskoro i gore stvari. Daće Bog. Zaslužili su kroz celu istoriju da ih nema.