LOŠE VESTI ZA BERLIN: Nemačkoj ekonomiji preti recesija
30. 01. 2023. u 20:49
NEMAČKA ekonomija je zabeležila pad od 0,2 odsto na kraju prošle godine, saopštio je danas nemački Zavod za statistiku, preneo je Blumberg.
Povezane vesti
NE PLAĆA RAČUNE I PRIMA 7.250 € POMOĆI: Kako jedan Balkanac već dve decenije pobeđuje nemački sistem
KAKO je u sredu izvestio Bild, jedan muškarac iz Bosne i Hercegovine više od dve decenije zaokuplja nemačke vlasti.
11. 02. 2026. u 17:00
Najnovije iz rubrike
MORAMO DA VODIMO RAČUNA O STRATEŠKIM STVARIMA Vučić: Srbija će uskoro imati više "jednoroga"!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Četvrtkom u 9" na RTS gde govorio o najaktuelnijim temama.
12. 03. 2026. u 22:02
MOSKVA UPOZORAVA: Na pragu smo najveće energetske krize u istoriji
SPECIJALNI predstavnik predsednika Rusije za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom i generalni direktor Ruskog fonda direktnih investicija Kiril Dmitrijev najavio je početak najveće energetske krize u istoriji, povezane sa naglim rastom cena nafte.
12. 03. 2026. u 20:11
RASTE PRITISAK KONKURENCIJE: Evo kome će Tesla da prodaje struju
TESLA, u vlasništvu Ilona Maska, uskoro bi mogla da počne da snabdeva britanska domaćinstva električnom energijom, što donosi snažan novi konkurentski pritisak u vreme rastuće zabrinutosti zbog visokih računa za struju.
12. 03. 2026. u 19:47
SEVERNI MORSKI PUT NIKAD AKTUELNIJI: Rusija i Kina razvijaju novu logističku rutu
RUSIJA i Kina rade na daljem razvoju transportno-logističkog potencijala Severnog morskog puta, izjavila je zvanična predstavnica Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova.
12. 03. 2026. u 19:33
CENA ZLATA RAPIDNO SKAČE: Evo koji su razlozi
FINANSIJSKI konsultant Vladimir Vasić izjavio je danas da su trenutni skokovi cene zlata u svetu rezultat realnog nedostatka ponude zbog zatvaranja Ormuskog moreuza, ali i panike malih i institucionalnih investitora i dodao da blokada tog moreuza gde prolazi 20 odsto transporta nafte i gasa predstavlja veliki problem jer je onemogućena čak petina svetskog snabdevanja.
12. 03. 2026. u 17:29
Komentari (0)