BRITANSKI TINEJDŽER ZARAĐUJE 1.000 FUNTI DNEVNO: Prodaje odeću sopstvenog brenda
PETNAESTOGODIŠNjI tinejdžer Vilijam Adams iz Vorstera u Velikoj Britaniji zarađuje 1.000 funti (oko 1.160 evra) dnevno nakon što je 3.000 funti (oko 3.470 evra) koje je dobio za rođendan i Božić iskoristio za pokretanje prodaje odeće sopstvenog brenda “Fezaris” preko svog veb sajta, za šta je organizovao i proizvodnju.

Foto: Unsplash/Ilustracija
Adams je posao registrovao na ime svoga oca jer sam nije punoletan, a dnevno prodaje majice, dukseve i kape u vrednosti od 1.000 funti, objavio je San.
-Prvog dana je zaradio 1.000 funti, zatim 900 funti i onda 800 funti, rekao je Vilijamov otac, Tom.
On je istakao da se nada da će odevni brend njegovog sina postati poznat.
Vilijam je zvanično lansirao brend 7. maja.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSKI BOMBARDERI U AKCIJI: Borbena misija u pravcu južnog Donjecka
Preporučujemo

BRITANAC OSVOJIO DžEKPOT: Nagradu od 10,2 milina funti i podelio sa komšijama
11. 05. 2024. u 17:42

ŠKOTSKA BI MOGLA DA STEKNE NEZAVISNOST? Politika britanskog Parlamenta im nije po volji
10. 05. 2024. u 17:02

(MAPA) ŽESTOKE BORBE KOD POKROVSKA: Puca ukrajinska odbrana, front je postao "pakao"
NA FRONTU kod Pokrovska ponovo se vode žestoke borbe. To područje postalo je epicentar ruskih napada, a ukrajinski mediji i vojska opisuju situaciju kao izuzetno teška.
14. 05. 2025. u 08:43

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)