TELEKOM SRBIJA GRUPA: Arena sport u svakom domaćinstvu na Zapadnom Balkanu
TELEKOM Srbija grupa sa zadovoljstvom objavljuje da će Arena Sport kanali, uz proširenu sportsku ponudu, biti dostupni u još većem broju domaćinstava širom Zapadnog Balkana.
Foto promo
Ovaj potez znači pobedu za korisnike, koji će imati priliku da prate najkvalitetnije sportske prenose na jednom mestu.
U skladu sa novom strategijom budućeg razvoja Arene Sport, Telekom Srbija grupa će se fokusirati isključivo na zemlje zapadnog Balkana, čime se obezbeđuje još veći kvalitet ponude i ulaganja u regionalne sportske sadržaje. Shodno tome, Arena Sport ubuduće neće kupovati nove sportske sadržaje za tržišta Hrvatske i Slovenije, što će omogućiti snažnije prisustvo i unapređenje usluga u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji. Takođe, Telekom Srbija će povećati broj prenosa domaćeg sportskog sadržaja, s obzirom na veliko interesovanje korisnika u dijaspori.
- Preuzimanjem NetTV i spajanjem sa našom firmom u dijaspori MTEL, u startu ćemo imati više od 300 hiljada korisnika. Cilj nam je da u sledeće tri godine pređemo cifru od milion korisnika u dijaspori. Domaći sportski sadržaj je jedan od najatraktivnijih televizijskih programa, samim tim jaka Arena Sport značajno će doprineti postizanju projektovanog cilja. Naša je vizija da Arena Sport postane centralno mesto za sve sportske fanove na Zapadnom Balkanu. Spremni smo da odgovorimo na potrebe gledalaca i ponudimo još više uzbuđenja, zahvaljujući jedinstvenom spoju vrhunskih regionalnih i međunarodnih takmičenja - izjavio je generalni direktor Telekoma Srbija, Vladimir Lučić.
Ovim potezom Telekom Srbija, kao grupa nastavlja da jača svoju poziciju vodećeg telekomunikacionog i medijskog operatora u regionu, uz obećanje da će Arena Sport ostati najbolja i najšira sportska ponuda za sve ljubitelje sporta.
Preporučujemo
DIJALOG TEŽAK 652 MILIONA EVRA Iza kulisa tri nedelje pregovora o prodaji Sportkluba
12. 02. 2025. u 15:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)