OSTVARITE PRAVO NA PREMIJU ZA MLEKO: Rok za podnošenje zahteva do 30. aprila
PODNOŠENjE zahteva za ostvarivanje prava na premiju za mleko za prvi kvartal 2025. godine podnose se do 30. aprila preko platforme eAgrar, odnosno portala ePodsticaji.

Foto RTRS
Javni poziv za podnošenje ovih prijava Uprava za agrarna plaćanja Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede raspisala je 1. aprila.
Kako je navedeno u pozivu pravo na premiju za mleko ostvaruje pravno lice, preduzetnik i fizičko lice, odnosno nosilac porodičnog poljoprivrednog gazdinstva pod uslovom da su pre podnošenja zahteva za premiju za mleko u registru poljoprivrednih gazdinstava obnovili registraciju za 2025. godinu.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Premija se ostvaruje za kravlje, ovčije i kozje sirovo mleko proizvedeno na sopstvenom gazdinstvu od grla koja su obeležena i registrovana u sopstvenom zapatu, a koje je isporučeno u prvom kvartalu 2025, odnosno u periodu od 1. januara do 31. marta ove godine.
Tekst javnog poziva nalazi se na sajtu Uprave za agrarna plaćanja, a informacije u vezi raspisanog Javnog poziva dostupne su na telefone Info-centra Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede: 011/260-79-60 ili 011/260-79-61, kao i kontakt centra Uprave za agrarna plaćanja 011/30-20-100, 011/30-20-101 ili 011/30-20-118, svakog radnog dana od 7.30 do 15.30 časova, kao i na zvaničnoj veb prezentaciji eAgrar, na adresi https://eagrar.gov.rs.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
(Tanjug)
BONUS VIDEO: ULOŽITE PAMETNO NOVAC IZ SLAMARICE : Investirajte u samo jedan kvadrat
Preporučujemo

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)