OTKAZANI LETOVI IZMEĐU BEOGRADA I RIMA: Zbog štrajka radnika na aerodromima širom Italije
ZBOG štrajka radnika zaduženih za zemaljsko održavanje aviona na aerodromima širom Italije, u petak 20. juna otkazani su letovi između Beograda i Rima.
Foto Arhiva
Protest radnika je primorao "Er Srbiju" da uvede izmene u svoj red letenja. Letovi između Beograda i Napulja, kao i letovi između Beograda i Katanije, biće realizovani u novom terminu poletanja u odnosu na prvobitno planirano, kako bi se izbeglo njihovo otkazivanje.
Putnici su o svim promenama obaveštavani. Iz "Er Srbije" obaveštavaju da preduzimaju sve neophodne mere kako bi pružili maksimalnu podršku putnicima na navedenim letovima.
Preporučujemo
PUTIN POKAZAO MOĆ RUSIJE: Mi smo svetski lider u nuklearnoj energiji
05. 06. 2026. u 17:11
POPOVIĆ SAOPŠTIO ODLIČNE VESTI IZ RUSIJE: Srbija će imati garantovane količine gasa
05. 06. 2026. u 16:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)