AMERIKA PRIPREMA JOŠ JEDNU MERU PROTIV RUSIJE: Na udaru uvoz ruskog paladijuma
01. 08. 2025. u 20:45
FEDERALNA komisija za međunarodnu trgovinu SAD proceniće da li isporuke paladijuma iz Rusije nanose štetu američkim proizvođačima.
Najnovije iz rubrike
DRAMA NA TRŽIŠTU ENERGENATA: Cene nafte skočile dok Bliski istok gori
CENE nafte danas su drastično porasle zbog eskalacija sukoba na Bliskom istoku i uvećanja rizika oko snabdevanja kroz Persijski zaliv.
03. 04. 2026. u 21:41
"JEDINO REŠENJE SU RUSKA NAFTA I GAS!" Sijarto upozorava Evropsku komisiju - Sprečite krizu, umesto što širite patetične pozive!
EVROPSKA komisija bi trebalo da vrati ruske energente na evropsko tržište kako bi sprečila energetsku krizu, umesto da širi patetične pozive na štednju, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto. umesto da širi patetične pozive na štednju, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto.
03. 04. 2026. u 20:05
ENERGETSKI ŠOK NA POMOLU: Blokada ključnog moreuza gura cenu nafte u nebo
CENE nafte bi mogle da dostignu 150 dolara po barelu ako protok energenata kroz Ormuzki moreuz ostane poremećen do sredine maja, objavila je banka Džej Pi Morgan.
03. 04. 2026. u 19:54
VUČIĆ O ENERGETSKOJ SITUACIJI: LJudi ne treba da paniče i da brinu, uspevaćemo i u budućnosti
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će danas cene dizela i benzina biti povećane samo za dinar zahvaljujući intervenciji države i najavio da će država od sledećeg petka preuzeti veći deo finansijskog tereta na sebe kako bi naftaši mogli više da zarade.
03. 04. 2026. u 19:27
PORUKA IZ EU ZALEDILA EVROPU: Spremite se, energetska kriza još nije došla, a trajaće dugo
EVROPLjANI se moraju pripremiti za produženi period ograničenih zaliha nafte i gasa, rekao je evropski komesar za energetiku Dan Jergensen za Fajnenšel tajms.
03. 04. 2026. u 18:54
Komentari (0)