ATRAKTIVNI PLACEVI BLIZU JEZERA ZAOVINE NA PRODAJU: Da li "izuzetno mirno mesto ušuškano u samom ćošku" vredi ovoliko?
U MORU oglasa za prodaju placeva i kuća na Intrenetu osvanuo je i jedan u kome se dva placa u mestu Krnja jela kod Mitrovca na Tari nude na prodaju za 200.000 evra.
Foto Shutterstock
Iako se na osnovu fotografija, koje prikazuju livade oivičene četinarima, ne može zaključiti koja je realna vrednost placeva, na prvi pogled deluje da su precenjeni.
- Na prodaju dva placa, jedan do drugog, ukupne površine 86 ari, 50+36, u KO Konjska reka brojevi parcela 35/1 i 1164. Vlasnik 1/1, mesto pod nazivom Krnja jela na nekih 500 metra od Mitrovca na pravcu za jezero Zaovine, 100 metara od puta, struja i voda dostupni - napisao je vlasnik u oglasu objavljenom na portalu "Dijaspora onlajn".
On je naglasio da je mesto izuzetno mirno i "ušuškano u samom ćošku".
(Blic)
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)