Putnički vozovi od danas ponovo saobraćaju za Mađarsku

Putnički vozovi od danas ponovo saobraćaju za Mađarsku, do Budimpešte, najavilo je preduzeće Srbija voz.

Путнички возови од данас поново саобраћају за Мађарску

Foto: Novosti arhiva

Uspostavlja se saobraćaj međunarodnog voza na relaciji Novi Sad - Budimpešta Keleti, tako što će voz koji iz Novog Sada za Budimpeštu polazi u 11:00 časova, kao i iz Budimpešte za Novi Sad u 11:57 časova, saobraćati do i od stanice Kelebije, odakle će biti organizovano presedanje za one koji nastavljaju putovanje.

Srbija voz apeluje na sve putnike da se, kao i do sada, ponašaju odgovorno i u skladu sa preporukama, uz obavezno korišćenje zaštitne maske prilikom putovanja, navedeno je u saopštenju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ENERGENTI I LOGISTIKA POD PRITISKOM: Kako globalna tržišta utiču na cene proizvoda