RASTE ONLAJN KUPOVINA: Najviše se naručuju ovi artikli
24. 07. 2020. u 15:15
OKO 70 odsto korisnika platnih kartica u Srbiji nabavlja robu i usluge putem interneta, a odeća i obuća su artikli koji se najviše kupuju onlajn.
Povezane vesti
Kontroveze oko primene odluke NBS o depozitu od 10 odsto za prvu nekretninu: Banke ne žure sa nižim učešćem
DA su prve banke već počele da odobravaju stambene kredite uz učešće od 10 odsto za kupovinu prve nekretnine, tvrdili su nam juče u Udruženju banaka Srbije. Međutim ni u jednoj banci nisu nam, potvrdili da odobravaju ovakve zajmove. Bez obzira na Odluku Narodne banke Srbije koja je stupila na snagu pre četiri dana, po kojoj se, umesto dosadašnjih minimalno 20 odsto, učešće smanjuje na 10 odsto, bankari napominju da nisu u obavezi da odobre kredit uz toliko ili bilo koje drugo učešće, jer se to radi shodno finansijskoj karti svakog klijenta.
27. 06. 2020. u 16:00
NOVI MORATORIJUM OD 1. AVGUSTA: Važna ekonomska mera za građane Srbije
U SKLOPU novih ekonomski mera koje je predsednik Aleksandar Vučić juče najavio, naći će se novi moratorijum.
23. 07. 2020. u 16:08
KOVID "UGUŠIO" TURIZAM: Crnogorska ekonomija jedva opstaje zbog korone, a najviše štete trpi noseća grana privrede
CRNOGORSKU ekonomiju pogodila je velika kriza izazvana pandemijom virusa korona.
21. 07. 2020. u 18:58
RASTE UVOZ: Spoljnotrgovinski deficit sve veći
SRBIJA je tokom prošle godine izvezla robu vrednu 17,53 milijarde evra.
16. 07. 2020. u 13:34
FOND PODELIO KREDITE: Odobrena 72 zajma
FOND za razvoj Republike Srbije odobrio je 72 kredita u ukupnom iznosu od 233,3 miliona dinara, objavila je ta institucija.
16. 07. 2020. u 13:38
Najnovije iz rubrike
PKS i Orion Telekom pokreću razvoj srpskog poslovnog AI modela zasnovanog na NVIDIA tehnologiji
Privredna komora Srbije (PKS) i kompanija Orion Telekom, kao NVIDIA AI Factory partner u Srbiji, potpisali su danas Memorandum o saradnji, čime se praktično pokreće razvoj srpskog poslovnog jezičkog modela zasnovanog na NVIDIA tehnologiji, modelu koji razume srpski jezik, ćirilicu i latinicu, našu poslovnu terminologiju, regulativu i specifičnosti naših industrija, sa ciljem da se unapredi konkurentnost i digitalna transformacija kompanija u Srbiji.
18. 05. 2026. u 20:23
STIŽE NOVAC JEDNOJ GRUPI GRAĐANA: Evo kada i od čega zavisi iznos koji će dobiti
U SREDU, 20. maja 2026. godine, u Hrvatskoj počinje isplata dečjeg dodatka za april 2026. godine.
18. 05. 2026. u 16:59
DŽIN MEĐU BIKOVIMA! Kad čujete koliko je Jablan TEŽAK, pašće vam vilica - glavna atrakcija sajma poljoprivrede (VIDEO)
BIK Jablan od 1.830 kilograma i ovan Matador od 204 kilograma slove za dva najveća kapitalna primerka svoje vrste na 93. međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, te svojom veličinom privlače veliki broj posetilaca.
18. 05. 2026. u 13:20
STROŽI USLOVI: Evo koliko će godina života i staža biti neophodno za penzionisanje žena
USLOVI za penzionisanje žena u Srbiji biće stroži tokom 2027. godine. PIO fond podseća da će im za starosnu penziju biti neophodno 64 godine i dva meseca života i najmanje 15 godina staža.
18. 05. 2026. u 11:53
PROMENA ZA PENZIONERE: Za mnoge može da znači i povećanje od 12.000 dinara
DESETINE hiljada penzionera u Srbiji očekuju izmene Zakona o PIO koje bi mogle da donesu značajno veće mesečne penzije onima koji su otišli u prevremenu starosnu penziju.
18. 05. 2026. u 11:32
Komentari (0)