VRŠILAC dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak izjavio je danas da se na autoputevima u Srbiji neće uvoditi vinjete.
Nemojte to sto je najpostenije prema vozacima. Bolje vi nas zakinite i ostetite. Dajte nam mogucnost kao u Austriji. 15 Evra da kosta 10 dana upotreba autoputa.
Povezane vesti

KORONA U SVILAJNCU: Pozitivan svaki drugi testirani
U DOMU zdravlja u Svilajncu od Kovida– 19 registrovano je 15 novoobolelih od 36 testiranih, pa je pozitivan gotovo svaki drugi testirani.
02. 04. 2021. u 16:20

ZA SIGURNOST TOKOM VOŽNJE: Na glavnim putevima u opštini Plandište uređuju bankine i depresije
NA teritoriji opštine Plandište ovih dana se intenzivno, teškom mehanizacijom, uređuju bankine na deonicama lokalih i magistralnih puteva Vršac – Plandište – Zrenjanin i Plandište – Beograd, kako bi se povećala bezbednost u saobraćaju.
02. 04. 2021. u 16:21

SEMAFOR KOD ŠKOLE PONOVO RADI: Problem sa softverom uređaja u Paraćinu rešili beogradski serviseri
SPECIJALNA ekipa servisera iz Beograda, uz podršku ekipe opštinske Direkcije za izgradnju, danas je uspešno otklonila veliki kvar na semaforskim uređajima na vrlo prometnoj raskrsnici u tom gradu, pa je uspostavljen uobičajen režim saobraćaja.
01. 04. 2021. u 20:06

ZA SIGURNIJE VODOSNABDEVANJE VRŠCA: Posle 57 godina komunalci rekonstruišu rezervoar u Milana Tepića
REKONSTRUKCIJA leve komore rezervoara pijaće vode u Ulici Milana Tepića u Vršcu, koja je započeta početkom ove godine, stigla je do faze betoniranja, koja se radi na mnogo savremeniji način, zahvaljujući čemu će i sam posao biti mnogo brže završen.
01. 04. 2021. u 18:32

"GDE GOD NAĐEŠ ZGODNO MESTO TU DRVO POSADI": Mladi negotinski stoniteniseri zasadili sadnice voća
NEGOTINSKI najmlađi sportisti, članovi Stonoteniskog kluba “Hajduk Veljko” nastavili su tradiciju i krenuli stopama svojih klupskih kolega da u dvorištu škole u kojoj vredno treniraju – zasade drvo. Po uzoru na stihove Jovana Jovanovića Zmaja “Gde god nađeš zgodno mesto tu drvo zasadi” nova generacija negotinskih stonotenisera zasadila je dve trešnje, po jednu višnju, smokvu, kajsiju, dunju i čuvenu šanteliju, staru sortu vinogradarske breskve.
01. 04. 2021. u 18:19
Najnovije iz rubrike

SATELITSKI SNIMAK USLOV ZA DOZVOLU: Predlogom novog Zakona o legalizaciji uređuju se obaveze i postupci za upis prava svojine
NOVIM predlogom zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava na nepokretnostima, koji je Vlada Srbije uputila Narodnoj skupštini po hitnom postupku, moći će da se legalizuju zdanja ili delovi objekata koji su nikli bez građevinske dozvole, kao i kvadrati za koje je izdata privremena građevinska dozvola pre 13. maja 2003. godine.
30. 09. 2025. u 07:00

POPUST ZA SAMOČITAČE KILOVATA: Uvode se olakšice za sve koji kontrolišu potrošnju struje - Račun manji šest odsto, a ovo su uslovi
ELEKTRODISTRIBUCIJA Srbije uvodi popust od šest odsto korisnicima koji sami očitaju svoju potrošnju električne energije na brojilu, počevši od računa za oktobar, uz uslov da do 20. u mesecu plate svoju mesečnu obavezu.
29. 09. 2025. u 21:49

400 ZAPOSLENIH OSTAJE BEZ POSLA: Bankrotirala poznata avio-kompanija
ISLANDSKA niskobudžetna avio-kompanija Plej objavila je danas trenutni prekid poslovanja zbog nedostatka finansija, iznenadivši na hiljade putnika i ostavivši bez posla 400 zaposlenih.
29. 09. 2025. u 21:18

NAKON PRITISKA SAD: Cene nafte pale usled povećanja zabrinutosti zbog potencijalnog viška zaliha u svetu
CENE nafte pale su danas i to Brenta na 69 dolara po barelu, a američke sirove nafte WTI (West Texas Intermediate) na oko 63,6 dolara po barelu, nakon što je povećana zabrinutost zbog potencijalnog viška zaliha.
29. 09. 2025. u 20:53

DVE SAOBRAĆAJNICE SPAJAJU SE SA PUTEM BAČKI PETROVAC-GLOŽAN Šta sve podrazumeva infrastrukturno opremanje industrijske zone u ovom mestu
POTPREDSEDICA Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović potpisala je u Vladi Srbije ugovor sa predsednicom opštine Bački Petrovac Vierom Krstovski o komunalnom opremanju industrijske zone u ovom mestu.
29. 09. 2025. u 18:28
Komentari (1)