MINISTAR MALI OBJAVIO: Evo kada počinje gradnja beogradskog metroa
MINISTAR finansija Siniša Mali održao je danas sastanak u video - formatu sa francuskim ministrom za spoljnu trgovinu Frankom Riesterom, sa kojim je razgovarao o projektu izgradnje beogradskog metroa.
Foto: Printskrin
- Danas smo održali sastanak u video - formatu sa francuskim ministrom za spoljnu trgovinu Frankom Riesterom, sa kojim smo razgovarali o projektu izgradnje beogradskog metroa, koji sprovodimo zajedno sa francuskim kompanijama. Drago mi je što, nakon što smo prošle godine zajedno potpisali Sporazum o saradnji na realizaciji prioritetnih infrastrukturnih projekata, nastavljamo da sprovodimo sve neophodne aktivnosti kako bi ti projekti i bili realizovani. Sve uključene strane trenutno obavljaju ogroman posao kako bi sve bilo spremno da radovi na Makiškom polju počnu krajem godine. Osim što je važan za rešavanje saobraćajne gužve, metro je bitan i zbog toga što pokazuje jačinu naše Srbije – napisao je Mali na Instagramu.
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
GDE JE DANAS ČEDINA BIVŠA ŽENA? Jelena uživa u Americi - sa novim dečkom
JELENA i Čeda su se razveli nakon 25 godina braka u kom su dobili četvoro dece.
16. 01. 2026. u 09:52
Komentari (0)