POSLALA VIŠE OD 300 KOVERTI: Dobitnica stana u igri "Uzmi račun i pobedi - Upornost se izgleda ipak isplati!
15. 05. 2021. u 19:57
POSLE izvlačenja novog kruga nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021" preko malih ekrana saznali smo da je dobitnica stana u naselju "Zemunske kapije" u Beogradu Irena Stanojević iz Bačinaca.
Povezane vesti
PUNE SVOJU KASU I POSLE NAGRADNE IGRE: Dragana je kupila kesicu "čipsija" i poslala poruku, a onda shvatila da je oštećena
ČITATELjKA Dragana M. iz Beograda, koja se obratila našoj redakciji, smatra da je oštećena, jer je uložila novac za kupovinu "čipsija" i za slanje SMS poruke putem mobilnog telefona misleći da učestvuje u nagradnoj igri, ali se ispostavilo da je ona nekoliko dana ranije već završena.
01. 04. 2021. u 11:13 >> 12:39
PROKOCKAO ŠANSU DA OSVOJI “FIJATA”: Milorad iz Beograda je bio potencijalni dobitnik, a onda je žiri otvorio kovertu!
MILORAD Jokić iz Beograda izvučen je večeras kao potencijalni dobitnik "fijata 500L" u poslednjem izvlačenju drugog kruga nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2020".
27. 02. 2021. u 21:24
Najnovije iz rubrike
Stiže nova pomoć države: Evo ko može da se prijavi
RASPISAN je javni poziv Ministarstva poljoprivrede za podsticaje za kvalitetna priplodna grla.
17. 04. 2026. u 17:16
Oglasio se Siniša Mali iz Vašingtona: Srbija stabilna uprkos krizi potvrdile rejting agencije
MINISTAR finansija Siniša Mali izjavio je danas u Vašingtonu nakon sastanka sa rejting agencijom Fitch da su oni zadovoljni svim merama koje je država preuzela kako bi sačuvala makroekonomsku stabilnost i da je Srbija pokazala da ima jake javne finasije.
17. 04. 2026. u 16:37
Lažni evri preplavili Evropu: Koje novčanice se najviše falsifikuju
SVET vodi tihi rat protiv jedne od najstarijih kriminalnih aktivnosti, dok tehnologija omogućava da falsifikati postaju sve uverljiviji i teži za otkrivanje.
17. 04. 2026. u 16:02
Evri umesto forinti? Iz "Tise" Petera Mađara ocenjuju - Uvođenje moguće do 2030. godine
EKONOMSKI tim stranke Tisa Petera Mađara, koja je pobedila na nedavno održanim parlamentarnim izborima, saopštio je danas da bi Mađarska u roku od četiri godine mogla da ispuni uslove za uvođenje evra.
17. 04. 2026. u 15:46
Podigli cene đubriva, prave i veštačke nestašice: Pojedini trgovci uvideli da mogu dodatno da zarade na krizi na Bliskom istoku
PROLEĆNA setva se zahuktava, a sa njom i cene mineralnog đubriva. Većina ratara se na vreme opskrbila po starim cenama, ali oni koji to još nisu uradili naišli su na probleme u nabavci potrebnih količina.
17. 04. 2026. u 15:43
Komentari (0)