I TOGO UČESTVUJE NA "EKSPU": Još jedna zemlja potvrdila dolazak u Beograd
UČEŠĆE na izložbi "Ekspo 2027." koja će biti održana u Beogradu od 15. maja do 15. avgusta sa temom "Igra(j) za čovečanstvo: sport i muzika za sve" potvrdila je i republika Togo.

Foto: Novosti
Prva međunarodna izložba na Zapadnom Balkanu predstavlja globalnu priliku za Togo da predstavi bogatstvo svoje kulturne, muzičke i sportske baštine, istovremeno potvrđujući svoju posvećenost dijalogu civilizacija i saradnji među narodima, navodi se u saopštenju preduzeća "Ekspo".
- Radujemo se što nam u goste dolaze naši dragi prijatelji sa zapada Afrike i pozivamo ostale zemlje sa ovog kontinenta da nam se pridruže - naveo je direktor Ekspa Dušan Borovčanin.
Preporučujemo

RUSIJA ĆE UČESTVOVATI NA EKSPO 2027 U BEOGRADU: Opravdano i strateški važno
02. 07. 2025. u 21:33

NAOMI KEMBEL I TAJSON FJURI NA EXPO 2027 U SRBIJI? Borovčanin im uputio poziv
02. 07. 2025. u 17:10

MLADI KREATORI BUDUĆNOSTI: Studenti nagrađeni za eseje o Srbiji i svetu
27. 06. 2025. u 13:37

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)