DAJANA I DALJE VOLJENIJA OD KAMILE: Svet ne zaboravlja kraljicu srca ni gotovo 25 godina nakon njene pogibije (FOTO)
KRALjICA Elizabeta je pre nekoliko dana objavila da želi da Kamilu, vojvotkinju od Kornvola, zovu "kraljica", kad princ Čarls postane kralj.
Foto: Arihva Novosti/AP Photo/Rick Rycroft
U poruci povodom 70. godišnjice vladavine, kraljica je rekla da joj je "iskrena želja" da Kamila ponese tu titulu.
Ova izjava pokrenula je lavinu u javnosti, a mnogi su saglasni da je titulu kraljice trebalo da nosi princeza Dajana, koja je tragično nastradala 1997. godine, u Parizu.
Britanska, ali i svetska javnost, Dajanu, miljenicu nacije i kraljicu srca, ne zaboravljaju ni gotovo 25 godina nakon njene smrti.
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)