IZ KUĆE SUGRAĐANINA ODNEO KOSAČICU I KONTRABAS: U Bačkoj Palanci uhapšen meštanin osumnjičen za dva krivična dela
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave u Novom Sadu, uhapsili su Lj.N. (29) iz Bačke Palanke, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio dva krivična dela, teška krađa i krađa.

Foto: B. G.
Ovaj devetnaestogodišnjak se, kako navode u novosadskoj policiji, sumnjiči da je provalio u kuću meštanina Bačke Palanke koji je bio odsutan, i da je iz nje, između ostalog, ukrao električnu kosačicu i kontrabas. Takođe, sumnja se da je juče, ukrao motocikl jednom sugrađaninu.
Policija ga je, ubrzo, identifikovala i pronašla, kao i ukradeni motocikl koji je vraćen vlasniku. Osumnjičenom Lj.N. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Bačkoj Palanci.
Preporučujemo

SRBIN UHAPŠEN U NEMAČKOJ: Tri godine bežao od policije, sada mora u zatvor
30. 07. 2021. u 11:20

NASTAVAK AKCIJE "GNEV" U SMEDEREVU: Uhapšen zbog sumnje da je prodavao drogu
30. 07. 2021. u 09:06

FOTOGRAFISAO NAGU DECU NA PLAŽI: Rus uhapšen u Hrvatskoj zbog dečje pornografije
29. 07. 2021. u 18:26

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)