TROJE LAKŠE POVREĐENIH PUTNIKA: Na ulazu u Leskovac autobus sleteo sa puta
TRI osobe lakše su povređene u saobraćajnoj nezgodi koja se jutros dogodila na ulazu u Leskovac, kod Poljoprivredne škole, kada je autobus međugradskog prevoznika sleteo sa puta.
Foto: I.M.
Vozač autobusa preduzeća „Jugotrans“, koji je saobraćao na relaciji Niš – Leskovac, iznenada je izgubio kontrolu nad vozilom. Ono je, oko devet časova, sletelo sa puta i udarilo u drvo. Tom prilikom su lakše povređena tri putnika.
U Policijskoj upravi kažu da se radi na utvrđivanju okolnosti pod kojima se dogodila ova saobraćajna nezgoda, a njen uzrok biće poznat kada budu okončane sve istražne radnje koje su već u toku.
Pomoć povređenim putnicima ukazana je u Urgentnom centru leskovačke Opšte bolnice i oni su pušteni na kućno lečenje. Među njima je bila i petnaestogodišnja devojčica koja je zadobila udarac u koleno, a primljena je i sa otokom levog dela usne.
- Još dve osobe smo primili u isto vreme i one su posle ukazane pomoći puštene na kućno lečenje. Jedna je imala udarac u glavu i vratni deo kičme, a druga udarac u glavu, oguljotinu na desnoj ruci i nagnječenje u predelu desne butne kosti - kazao je dr Nebojša Dimitrijević, direktor leskovačke Opšte bolnice.
U autobusu je u trenutku nezgode, prema nezvaničnim informacijama, bilo 20 putnika, a od siline nezgode polomljena mu je šoferšajbna.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)