RASPLAKAO SE KADA JE VIDEO ĆERKU: Rođaka taoca sa Karaburme - Slobodanu otmičar satima držao nož pod grlom (FOTO)
- BOKI je dobro, koliko sam uspela da vidim, a rasplakao se kada je video ćerku.

Š.M.
Ovim rečima opisala je ukratko kraj drame na Karaburmi rođaka Slobodana Trifunovića (65), koje je Stevan J. (26) četiri sata držao kao taoca, piše "Blic".
Viešečasovna drama na Paliluli u ulici Vojvode Mitka Krstića, završila se predajom otmičara, koji je kao taoca držao vlasnika autroservisa Slobodana Trifunovića. Pregovarčki tim MUP-a Srbije pokušavao je da ubedi otmičara da odloži nož koji je držao na vratu nesrećnog Slobodana.
"Bio je paranoičan danima"
Stevan je navodno doživeo nervno rastrojstvo. Danima bio loše, a koliko je u teškom stanju sada govori podatak da mladić trenutno nikoga ne prepoznaje.
- Bio je paranoičan danima. Ni ne preoznaje čoveka kojeg je uzeo za taoca. Ne prepoznaje nikoga. Sa Slobodanom nije bio u sukobu - kaže izbor blizak istrazi.
Pregovarala i supruga otmičara
Policija je dovela i suprugu otmičara, pa je i ona učestovala u pregovorima.
Otmičar je uhapšen i odveden na saslušanje, a potom je Slobodan prebačen kolima hitne pomoći, kako bi bio prevntivno pregledan. Srećom niko nije povređen.
Podsetimo, Stevan J. (26) je oko 15.30 sati uzeo za taoca vlasnika automehaničarske radnje u Micka Krstića 1 na Karaburmi i sve vreme mu držao nož pod grlom.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (1)