UHAPŠENI BAHATI VOZAČI U ČAČKU: Vozili pod dejstvom kokaina i alkohola
VOZAČIMA je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.
Foto Tanjug
Pripadnici saobraćajne policije u Čačku isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača, jednog koji je vozio pod dejstvom alkohola i drugog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Patrola je na putu Preljina - Požega zaustavila pedesetsedmodišnjeg vozača „hjundaija“ koji je vozio sa 1,77 promila alkohola u organizmu, a u mestu Jezdina dvadesetdvogodišnjeg vozača „volvoa“ koji je automobilom upravljao pod dejstvom kokaina.
Vozačima je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.
(Telegraf)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI:
Preporučujemo
Finansijska direktorka "Večernjih novosti" žrtva sukoba u MUP
01. 11. 2022. u 19:32 >> 14:01
KUSTINA BURNA LjUBAV SA SUPRUGOM MAJOM: Raskidali, hteo da bije njene udvarače
02. 11. 2022. u 07:52
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)