POKUŠAJ UBISTVA KOD BUJANOVCA U DVORIŠTU KAZINA: Uhapšeno devet osoba, korišćeno vatreno oružje

Новости онлине

16. 11. 2022. u 18:35

POLICIJA tzv. Kosova uhapsila je devet osoba koje se dovode u vezu sa pokušajem ubistva u dvorištu kazina kod sela Breznica u opštini Bujanovac.

ПОКУШАЈ УБИСТВА КОД БУЈАНОВЦА У ДВОРИШТУ КАЗИНА: Ухапшено девет особа, коришћено ватрено оружје

Foto: UP CG

Iz policije tzv. Kosova saopšteno je u utorak da su u ranim jutarnjim časova dobili informaciju da je u dvorištu kazina povređen Albanac sa KiM  vatrenim oružjem od strane člana porodice, prenosi portal Reporteri, navodi Jugmedia.

- Regionalna policijska uprava Gnjilane, Policijska stanica Kamenica, u ranim jutarnjim časovima dobila je informaciju da je u ataru sela Breznica van teritorije KiM, u dvorištu kazina vatrenim oružjem povređen Albanac, koji je državljanin tzv. Kosova.

Policijske jedinice su po dobijanju obaveštenja preduzele sve policijske akcije i uspele da lociraju i uhapse na KiM devet osumnjičenih građana za koje se sumnja da su umešani u taj incident - navodi se u saopštenju policije.

Ranjenom je ukazana pomoć u Urgentnom odeljenju Regionalne bolnice Gnjilane, a prema rečima lekara nije životno ugrožen.

- Regionalna istražna jedinica u punoj koordinaciji sa tužiocem istražuje okolnosti incidenta. Slučaj je okarakterisan kao ubistvo u pokušaju - navodi se u saopštenju policije.

Nakon što je policija u februaru prošle godine zatvorila više kockarnica u Karačevu kod Kamenice, Albanci sa KiM prelaze administrativnu liniju i dolaze na teritoriju opštine Bujanovac zbog kockanja.

BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI:

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

KAMERA KOJA I DALJE DIKTIRA PRAVILA IGRE – Huawei Pura 80 Pro