PRETUKAO ŽENU METALNIM ŽARAČEM: Svilajnčanin uhapšen zbog nasilja u porodici
POLICIJA u Svilajncu uhapsila je A. S. (1983) iz tog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.

Anspleš
On je, kako se sumnja, u prethodnom periodu više puta tukao četrdesetogodišnju suprugu nogama, rukama i metalnim žaračem, a pritom je pretio da će je ubiti, što je ona juče i prijavila. Žena je zadobila lakše telesne povrede.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Iz Policijske uprave u Jagodini apeluju na građane da svaki vid nasilja u porodici prijave policiji besplatnim pozivom na uvek dostupne brojeve telefona: 0800/100- 600 ili 192.
Preporučujemo

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)