PIJANI BICIKLISTI U TITELU I NOVOM SADU: Na dva točka sa više od dva promila alkohola
NA području JUžnobačkog okruga policija je u prethodna 24 sata iz saobraćaja isključila 16 vozača, a zadržana su trojjica, jedan zbog vožnje pod ejstvom alkohola, a dva zbog nasilničke vožnje.

Foto Beoinfo
Za nasilničku vožnju terete se dovijica biciklista, u Titelu i Novom Sadu, koji su vozili u stanju potpune alkoholisanosti, sa više od dva promila alkohola u organizmu. Oni će uz prekršajnu prijavu biti privedeni sudiji za prekršaje.
Policijska uprava u Novom Sadu je je, 28. decembra, na području JUžnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 224 saobraćajna prekršaja.
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se šest saobraćajnih nesreća u kojima je jedna osoba lakše povređena. U istom periodu, na području Grada Novog Sada dogodilo se pet saobraćajnih nesreća u kojima je jedna osoba zadobila lake telesne povrede.
BONUS VIDEO - UHAPŠENA DVOJICA TERORISTA SA FRANCUSKE POTERNICE: Policija upala u kamp za migrante kod Subotice

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

TRAMP ZASPAO I ZAHRKAO NA SAHRANI PAPE? U njega je ušao duh "Uspavanog Džoa" ili to baš i nije tako?
"USPAVANI Donald" na delu ili baš i ne?
27. 04. 2025. u 14:11
Komentari (0)