CRNOGORAC UHAPŠEN SA 60 KILOGRAMA DROGE: Vozio narkotike u kolima po Novom Beogradu
CRNOGORSKI državljanin M. J. (36) uhapšen je juče na Novom Beogradu, a u njegovom automobilu nađeno je čak 60 kilograma, najverovatnije, marihuane.
Foto: MUP
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu njemu je određeno zadržavanje, a sutra će izneti odbranu.
- Velika akcija policije dogodila se juče na kružnom toku u Dr Ivana Ribara. Nije se opirao hapšenju, ali nije ni želeo da kaže gde je vozio drogu niti gde ju je nabavio - kaže izvor blizak istrazi za medije.
Nezvanično, crnogorski državljanin bio je jedno izvesno vreme na "radaru" policije.
Marihuana je oduzeta, a tokom istrage utvrdiće se i njeno poreklo.
(Informer)
BONUS VIDEO:
Objavljen snimak hapšenja ubice iz Zemuna i njegovih saučesnika
Preporučujemo
DRAMA NA OKRETNICI AUTOBUSA NA MAKIŠU: Vozaču pozlilo, požalio se na bol u grudima
21. 07. 2023. u 09:11
OTAC SA SINOM ZAPALIO LOKAL? Izazvali požar u Novom Pazaru
21. 07. 2023. u 09:10
UPRKOS BORBI SA KARCINOMOM: Dolf Lundgren i njegova izabranica objavili lepu vest
20. 07. 2023. u 16:17
AMERIKANCI PIŠU: Srbija nabavlja "kineski S-400"?
MINISTARSTVO odbrane Srbije planira nabavku nove protivvazdušne opreme iz Kine, prema navodima više lokalnih izvora, dok je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio skori potpis novih ugovora radi jačanja mreže odbrane, piše američki specijalizovani magazin Militari voč.
27. 04. 2026. u 16:05
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)