OGLASIO SE MUP POVODOM SEKSUALNOG ZLOSTAVLJANJA DETETA U RAŽNJU: Evo šta će desiti sa mladićem (23) koji je obljubio bratanicu (10)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su L. S. (23) iz okoline Ražnja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo obljuba sa detetom.

Foto: N. Skenderija/Depositphotos/Ilustracija
Sumnja se da je on obljubio devetogodišnju devojčicu.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Nišu.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" U KUĆI UBIJENE DEVOJKA Brat: Ne verujem ni da je imao vremena da je siluje
Preporučujemo

HIT - SVI PRIČAJU O ALEKSINOJ REAKCIJI: Avramović dobio neočekivano pitanje (VIDEO)
11. 09. 2023. u 20:08

MERC POZVAO PUTINA I ZAPRETIO: Ako se ne sastaneš sa Zelenskim, onda...
NEMAČKI kancelar Fridrih Merc pozvao je šefa Kremlja Vladimira Putina da se sastane nasamo sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim.
26. 08. 2025. u 14:34

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIPLOMATSKI SKANDAL U EVROPI: Otkriveni agenti, radili za Trampa - poznato šta im je bio plan
DANSKA vlada je opozvala otpravnika poslova SAD u zemlji nakon što su obaveštajne službe tamo otkrile da najmanje tri američka državljanina rade na "operacijama uticaja" na Grenlandu kako bi zemlju udaljili od Danske i približili SAD.
27. 08. 2025. u 13:24
Komentari (1)