VOZIO BEZ DOZVOLE, POBEGAO OD POLICIJE, PA KAŽNJEN ZATVOROM: Evo šta je sve uradio 19-godišnji vozač iz Jagodine
JAGODINSKA policija zadržala je 19-odišnjeg vozača i po skraćenom postupku privela ga sudiji za prekršaje koji mu je izrekao kaznu zatvora u trajanju od 30 dana i novčanu kaznu od 140.000 dinara.

Foto:Z.Gligorijević
Policija je, naime, tokom kontrole saobraćaja uočila vozača „fijata“ koji je preticao preko pune linije i dala znak da vozilo zaustavi, na šta se vozač oglušio i pobegao.
Kada ga je policija pronašla, utvrđeno je da mladić ne poseduje vozačku dozvolu, nakon čega ga je zadržala i po skraćenoj proceduri privela sudiji za prekršaje.
Naravoučenije za mlade vozače je da ovakvo ponašanje u saobraćaju nikako ne treba slediti, jer će epilog svakako biti neželjen.

"RAZREDNI DOK VODI MATURSKU EKSKURZIJU" Hit snimak naših košarkaša sa aerodroma - Sa Karijem u redu za kafu, komentari pljušte (VIDEO)
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije otputovala je danas iz Beograda za Rigu gde će igrati na predstojećem Evropskom prvenstvu.
25. 08. 2025. u 15:30

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

Objavljene nage fotografije voditeljke RTS-a - kao od majke rođena (FOTO)
VEOMA izazovne fotografije.
25. 08. 2025. u 20:24
Komentari (0)