ZA VOLANOM PIJANI I DROGIRANI: Posle kontrole zadržana četvorica vozača
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu, u toku vikenda, zadržali su dvojicu vozača koji su upravljali vozilima pod dejstvom alkohola i dvojicu koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

foto: I.Mitić
Saobraćajna policija zaustavila je tridesetjednogodišnjeg vozača „audija“ i dvadesetdevetogodišnjeg vozača „opela“ koji su vozili sa 2,34, odnosno 1,34 promila alkohola u organizmu.
Patrole su iz saobraćaja isključile dvadesetsedmogodišnjeg vozača automobila „bmv“, koji je vozio pod dejstvom kokaina i četrdesettrogodišnjeg vozača „renoa“ pod dejstvom kokaina i marihuane.
Protiv svih vozača će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (0)